FARO LANTAU 33370 52“ matný nikel/tmavý orech Reverzný stropný ventilátor

FARO LANTAU 33370 52“ matný nikel/tmavý orech Reverzný stropný ventilátor

Reverzný stropný ventilátor 52" bez osvetlenia FARO LANTAU 33370 od španielskeho výrobcu FARO BARCELONA. V letnom období miestnosť ochladzuje a v zime otepľuje vďaka spätnému chodu, ktorý tlačí teplý vzduch od stropu nadol. Úspora nákladov na kúrenie tak môže dosiahnuť až 20 %.

424,36 € s DPH

Výrobca: Faro Barcelona

Stropný reverzný ventilátor 52" bez osvetlenia FARO LANTAU 33370 od španielskeho výrobcu FARO BARCELONA. Dizajnový ventilátor LANTAU s modernými linkami je vyrábaný v dvoch farebných variantoch, dvoch veľkostiach a s osvetlením i bez osvetlenia. Lopatky sú vyrobené z dreva, telo ventilátora z kovu. Ideálne pre miestnosti do 28 m². Ventilátor je na diaľkové ovládanie, ktoré je súčasťou balenia. Ventilátor má tri nastaviteľné rýchlosti s otáčkami 90-140-180 RPM s príkonom motora 14-30-65 W v závislosti na rýchlosti.

Reverzný stropný ventilátor s priemerom 1 320 mm (52") s funkciou pre zmenu smeru pohybu, čo umožňuje ochladzovanie miestnosti v lete a cirkuláciu teplého vzduchu v zime. V zimnom režime sa ventilátor točí pomaly v smere hodinových ručičiek a tlačí teplý vzduch od stropu nadol. Umožňuje vytváranie chladivého vánku v lete či cirkuláciu teplého vzduchu v zime.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info