FARO LISBOA 33102 42“ hnedá/tmavo hnedá/mahagón Reverzný stropný ventilátor

FARO LISBOA 33102 42“ hnedá/tmavo hnedá/mahagón Reverzný stropný ventilátor

Stropný ventilátor 42" s osvetlením FARO LISBOA 33102 od španielskeho výrobcu FARO BARCELONA. Ventilátor FARO LISBOA patrí medzi modely S a je dodávaný s obojstrannými lopatkami. V letnom období miestnosť ochladzuje a v zime otepľuje vďaka spätnému chodu, ktorý tlačí teplý vzduch od stropu nadol. Úspora nákladov na kúrenie tak môže dosiahnuť až 20 %.

155 € s DPH

Výrobca: Faro Barcelona

Stropný reverzný ventilátor 42" s osvetlením FARO LISBOA 33102 od španielskeho výrobcu FARO BARCELONA. Obojstranné lopatky sú vyrobené z drevenej preglejky a telo ventilátora z kovu. Ventilátor FARO LISBOA patrí medzi modely S a je vhodný do miestnosti o veľkosti do 13 m². Ventilátor je na retiazkové ovládanie. Možnosť dokúpenia diaľkového ovládania. Ventilátor má tri nastaviteľné rýchlosti s otáčkami 118-181-235 RPM s príkonom motora 27-37-50 W v závislosti na rýchlosti.

Reverzný stropný ventilátor s priemerom 1 070 mm (42") s funkciou pre zmenu smeru pohybu, čo umožňuje ochladzovanie miestnosti v lete a cirkuláciu teplého vzduchu v zime. V zimnom režime sa ventilátor točí pomaly v smere hodinových ručičiek a tlačí teplý vzduch od stropu nadol. Umožňuje vytváranie chladivého vánku v lete či cirkuláciu teplého vzduchu v zime.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info